Kalite Politikamız

Hedefimiz, Sağlıklı ve kaliteli ürünlerle müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlamak firmamızın rekabet gücünü sürekli kılmaktır. 

 
» Tüm faaliyetlerimizde müşteri isteklerine, firmamızın hedeflerine, ilgili mevzuata ve hijyen şartlarına uygunluğu göz önünde bulundurmaktır.
 
» Sürekli iyileştirme faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin firmamıza ve ürünlerimize olan güvenini sürekli kılarız. 
 
» Sektörümüzdeki gelişmeleri izleyerek üretimde verimliliği sağlamak, çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktır.
 
» Kayıp ve hataların en aza indirerek maliyetleri düşürmek öncelikle ilkemizdir. Planlı ve ilkeli olmak, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemektir. 
 
» Tüm Çalışanlar koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli kalite anlayışı ile kalite geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına katılır. Kesintisiz eğitim programları ile personelimizin yetkinliğini sürekli geliştirilir.
 
» Rekabet edebilmek için teknolojik gelişmeleri takip eder, tedarikçilerimizle karşılıkla yarara dayalı işbirliği kurarız ve kaliteyi sağlama konusunda tedarikçilerimizle işbirliğine önem veririz.
 
» Ürünlerimizin tasarımında temiz ve güvenli hedefler, üretirken çevreye verdiğimiz zararı an alt düzeyde tutarız.
 
» "En önemli kaynak insandır" anlayışı ile eğitim ve bilgi paylaşımının önemine inanır, çalışanlarımıza iletişim ve insana saygının hüküm sürdüğü rahat ve huzurlu bir iş ortamı sunarız...
 
» İtibarımız ve güvenilirliğimiz rekabette en önemli avantajımızdır.