location_on Reis Mh. 2. Sk. No:7/1 (Akşehir OSB) Akşehir/KONYA
access_time Pazt. - Cmts: 08:30 - 18:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite İnsana Saygıdır...

2002 yılında temelleri atılan firmamız, bugün itibariyle geldiği noktada, 12 BİN m2 açık alan ve 2 BİN 500 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız ortaya koyduğu kalite yaklaşımı doğrultusunda günlük 4 TON üretim kapasitesi ile gofret üretimi ve 30'a yakın ürün çeşidiyle ülkemizin saygın markaları arasında yerini almıştır. Sektöründe tüm üretim sürecinde ortaya koyduğu kalite anlayışı ile öne çıkan firmamız "Kalite İnsana Saygıdır" sloganıyla malzeme kalitesinden sevkiyata, hijyen standartlarından, çalışanlarının eğitimine kadar imalatının her aşamasına büyük önem verir. Firmamız SERKAN ZİYANAK, Tüm ürünlerinde son derece sağlıklı ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarı ile yönetmektedir. 

Ürettiği her ürünü, ürünlerimizin tüm ailesini temsil ettiği bilinciyle faaliyetlerini sürdüren firmamız, ürünlerinde kalite ve damak zevkinden taviz vermeden, siz değerli tüketicelerine en iyi hizmeti verebilme amacındadır. 

2012 yılı yatırım hedeflerimiz çerçevesinde yeni ürünler olarak bisküvi, çikolata ve kraker grupları ile Türkiye'mize yeni istihdam olanakları oluşturmak için yapılan planlama doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.  

Markalarımız

WhatsApp Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen Bize Sorun
Aşağıdaki temsilcilerimden bilgi alabilirsiniz
Online